Produkty

Poznaj nasza bieliznę z fiszbinami.

Img 0382

Fiszbiny w biustonoszach albo się kocha albo nienawidzi. Część kobiet nie wyobraża sobie bez nich stanika. Nadają piersiom ładny kształt, lekko je unoszą i sprawiają, że biust wygląda na pełniejszy. Z drugiej strony mnóstwo jest dziewczyn, które wybierają tylko staniki bez fiszbin lub usuwają je zaraz po zakupie bielizny. Chcesz ponownie zakochać się w biustonoszach z fiszbinami? W SaintMiss znajdziesz modele, które na pewno zmienią Twoje myślenie o fiszbinach.

Czym są fiszbiny?

Fiszbiny to nic innego jak półokrągłe druty wszyte w miseczki biustonosza. Jednym z najpopularniejszych problemów jest wychodzenie fiszbin i bolesne wbijanie się w ciało. Przy odrobinie pecha oprócz dyskomfortu wystające ze stanika druty mogą być niebezpieczne. Wystarczy sobie wyobrazić co może się stać, kiedy taka ostra fiszbina z dużą siłą wbije się w delikatną skórę piersi. Wybierz modele z fiszbinami SaitMiss i zapomnij o dyskomforcie. W naszej ofercie znajdziesz kilka dostępnych modeli kompletów bielizny z fiszbinami.

Komplet bielizny koronkowej z fiszbinami // Maya

Nisko zabudowany komplet bielizny koronkowej z fiszbinami jest idealnym wyborem dla kobiet, które chcą pokazać nieco swojego ciała. Wśród propozycji bielizny Saintmiss nie brakuje właśnie tego rodzaju kompletów, które są nie tylko bardzo estetyczne, ale stanowią także praktyczną, dobrze kształtującą figurę bieliznę. Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania z tradycyjną koronką, to ten model jest dla Ciebie.

Komplet bielizny koronkowej z fiszbinami // Maïa

Pięknie podniesione i uwypuklone piersi, szlachetne materiały, bardzo sensualny wygląd – to tylko niektóre zalety, które posiada komplet bielizny koronkowej z fiszbinami Maïa. To wyjątkowa bielizna, idealna dla Ciebie jeżeli jesteś pewną siebie kobietą. Komplet bielizny koronkowej z fiszbinami Maïa składa się z trzech elementów: biustonosza half cup z fiszbinami, majtek typu tanga oraz prostego pasa do pończoch. Te elementy łączy wykorzystanie zielonego odcienia satyny oraz czarnej koronki z drobnymi rzęskami. To one nadają tej stylizacji francuskiego szyku.