Produkty

Falbankowe body z peniuarem – hit 2022?

Falbankowe

W ostatnim czasie moda bieliźniana przeszła ogromną transformację. Zupełnie inaczej zaczęliśmy patrzeć na poszczególne elementy bielizny, co pozwoliło nam zwrócić uwagę na nasze największe potrzeby. Wiele z nas postawiło na bardziej komfortowe modele bielizny na co dzień. Zmieniło się również postrzeganie wielu osób na bieliznę nocną! Odchodzimy od niewygodnych opinających pasków, na rzecz delikatnych i seksownych siateczek oraz koronek. Poznaj hit nadchodzącego roku i zaopatrz się w niego już teraz!

Komplet falbankowego body z peniuarem Manon

Szukasz kompletu bielizny nocnej, na którego widok Twój wybranek oszaleje? Wybierając komplet falbankowego body z peniuarem Manon masz pewność wystąpienia efektu WOW. Ten piękny zestaw nocny, zawiera w sobie dwa elementy, które świetnie ze sobą współgrają, chociaż oczywiście można je nosić także osobno. Mowa tu oczywiście o przezroczystym body oraz przepięknym peniuarze. Oba elementy są wykonane z dokładnie tej samej, transparentnej tkaniny, wykończonej objętościową falbanką. To z pewnością zestaw nocny przeznaczony dla odważnych kobiet, które chętnie eksponują swoje ciało.

Swoboda, finezja i lekkość

Uczucie swobody i delikatności, to niezbędnik udanego wieczoru. Model Manon charakteryzuje się lekkością, oraz przewiewnością, dzięki swojej formie. Bieliznę wyróżnia przepiękna falbanka wykańczająca zarówno body, jak i peniuar. Falbanka uszyta jest z wielu warstw, dzięki czemu wygląda zniewalająco. Ten oryginalny krój z pewnością przyciągnie spojrzenia Twojego partnera. Zaopatrz się koniecznie w bieliźniany zestaw Manon i rozbudź pełnię pożądania dodając pikanterii swoim onieśmielającym widokiem.

Zachowaj zniewalający wygląd na dłużej

Komplet bielizny nocnej Manon bez dwóch zdań będzie hitem 2022! Aby posłużył Ci on na długo pamiętaj o właściwym dbaniu o niego. Zwróć uwagę, aby prać go ręcznie używając płynów do delikatnych tkanin i nie suszyć w suszarce bębnowej.